LT | RU
Apie mus
Naujienos
Mokymai-Kursai
Kontaktai
  

PAGALBA


Svetainė pasiekiama lėtai.
Pabandykite nustatyti problemą taip: Patikrinkite kitas interneto svetaines. Ar jos veikia taip pat lėtai? Jei ir kitos svetainės veikia lėtai, problema susijusi su jūsų kompiuteriu arba ryšiu.

Problema galėtų būti iškilusi jūsų interneto paslaugų teikėjui. Patikrinkite savo interneto paslaugų teikėjo naujienų tinklalapį ir įsitikinkite, ar jie turi problemų arba atlieka techninę priežiūrą. Kai naudojatės internetu dažnai į jūsų kompiuterį įdiegiamos programos, kurios atima procesoriaus ir tinklo išteklius, o dėl to procesai sulėtėja.

Jums reikėtų paleisti virusų ir šnipinėjimo programų tikrinimo programą ir įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje jų nėra. Taip pat gali būti sutrikusi jūsų tinklo jungtis.

 Atjunkite ir iš naujo prijunkite modemą, kad būtų sukurta nauja tinklo jungtis. Taip problema turėtų būti pašalinta. Jei jūsų modemas plačiajuostis, jums gali prireikti jį išjungti ir po to paleisti iš naujo. Jei prisijungiate iš savo darbo vietos, kreipkitės į jūsų sistemos administratorių.

Gali būti atsiradę tinklo problemų arba tuo pat metu prie interneto gali būti prisijungę daug žmonių. Ar tuo pat metu esate atidarę bet kokias kitas svetaines? Jei esate atidarę kitas svetaines arba paleidę bet kokias programas, kurios naudojasi tinklu, jos gali užimti didžiąją dalį jūsų tinklo jungties juostos pločio. Pamėginkite jas uždaryti ir pasižiūrėkite, ar sparta pagerės. Atsisiunčiant didelius el. laiškų priedus arba bendraujant sparčiosiomis žinutėmis jūsų tinklo juostos plotis gali būti smarkiai išnaudojamas.

Ar jūsų interneto jungtis yra bendra? Jei taip, kažkas irgi gali naudotis internetu ir taip sulėtinti jūsų prisijungimą.

    Copyright  ©  2008 ALTANA CONSULTING ·: e-mail Web dizainas: www.e-link.lt